Najlepšie hypotéky na trhu

Vy sedíte doma a my vám vybavíme najvýhodnejšiu hypotéku so zľavami a bonusmi. Výhody, bonusy, akcie, osobný prístup a individuálne nastavenie. Toto všetko a ešte oveľa viac získate vďaka nášmu servisu pre vás. Nechajte si nezáväzne pripraviť ponuku a uvidíte, že u nás nemáte čo stratiť - môžete len získať!
S nami ušetríte peniaze
S nami ušetríte
peniaze
Osobný expert na financie
Osobný expert
na financie
Všetky ponuky v porovnaní
Všetky ponuky
v porovnaní
Asistenčná linka
Asistenčná
linka
Všetky zmluvy na jednom mieste
Všetky zmluvy
na jednom mieste

Hypotekárna kalkulačka

Obráťte sa na nás a my vám bezplatne vybojujeme ešte lepšiu hypotéku v bankách.

Individuálna ponuka

Vyplňte formulár a získajte aktuálny prehľad o najvýhodnejších hypotékach a výške splátok

Hypotéka s úsporou

Využite unikátne Finvia riešenie a ušetrite na hypotéke dvojnásobne. Prvýkrát peniaze, ktoré si odložíte v rámci mesačnej splátky úveru. A neskôr ich využijete na čokoľvek. Druhýkrát ušetríte čas, pretože hypotéku od Finvie splatíte v banke rýchlejšie.

Zistite, koľko času a peňazí ušetríte

Zadarmo od Finvie získate

Experta Finvia
na hypotéky
Vybavenie
katastra
Kompletnú
prípravu zmlúv
Pomoc pri
zabezpečení právnika
Pomoc pri zabezpečení znaleckého posudku

Hypotéky

Hypotéka – hypotekárny úver je dlhodobý a účelovo viazaný úver, prostredníctvom ktorého možno financovať kúpu nehnuteľnosti, výstavbu alebo zmenu nehnuteľnosti, údržbu nehnuteľnosti alebo splatenie starého úveru použitého na tieto účely. Pri hypotéke sa vždy vyžaduje zabezpečenie – ručenie nehnuteľnosťou. Porovnanie hypoték vám umožní rýchlo nájsť banku s najnižším úrokom hypotéky. Hypotekárna kalkulačka vám pomôže pri podrobnejšom porovnaní pre konkrétny investičný zámer – teda výšku hypotéky v závislosti od hodnoty nehnuteľnosti.

Nájsť najvýhodnejšiu hypotéku na trhu nie je jednoduché ani rýchle. Banky poskytujú množstvo hypotekárnych úverov s rôznymi podmienkami získania a splácania hypotéky. Aktuálne porovnanie hypoték umožňuje interaktívne zoradenie jednotlivých hypotekárnych úverov podľa zvoleného stĺpca tabuľky – výšky úrokovej sadzby, dĺžky fixácie úrokov, poplatkov za poskytnutie úveru, miery preplatenia alebo výšky hypotéky vzhľadom na hodnotu hypotéky.

Hypotekárna kalkulačka

Podmienky poskytovania hypotéky sú veľmi individuálne a závisia aj od požadovanej výšky úveru, doby splácania či dĺžke fixácie úrokových sadzieb. Presnejšie porovnanie hypoték preto získate zadaním týchto parametrov do hypotekárnej kalkulačky. Následne si v podrobnostiach môžete zistiť ďalšie informácie o poskytovaní danej hypotéky.

Pri porovnaní jednotlivých hypoték je dobré si vopred zistiť aj rôzne poplatky počas celej doby splácania hypotéky. Poplatky sa môžu účtovať ako % sumy mimoriadnej splátky, % sumy predčasne splatenej istiny úveru, alebo poplatok za zmenu zmluvných podmienok hypotéky. V podrobnejších informáciách môžete zistiť aj podmienky získania zvýhodneného úroku za doplnkové služby k hypotéke, za aktívne využívanie bankových služieb danej banky alebo ďalšie výhody k hypotéke, ktoré ušetria vstupné náklady – poplatky za znalecký posudok či vklad záložného práva na kataster nehnuteľností.

Produkty