Hypotéky

Hypotéka – hypotekárny úver je dlhodobý a účelovo viazaný úver, prostredníctvom ktorého možno financovať kúpu nehnuteľnosti, výstavbu alebo zmenu nehnuteľnosti, údržbu nehnuteľnosti alebo splatenie starého úveru použitého na tieto účely. Pri hypotéke sa vždy vyžaduje zabezpečenie – ručenie nehnuteľnosťou. Porovnanie hypoték vám umožní rýchlo nájsť banku s najnižším úrokom hypotéky. Hypotekárna kalkulačka vám pomôže pri podrobnejšom porovnaní pre konkrétny investičný zámer – teda výšku hypotéky v závislosti od hodnoty nehnuteľnosti. Viac  

Nájsť najvýhodnejšiu hypotéku na trhu nie je jednoduché ani rýchle. Banky poskytujú množstvo hypotekárnych úverov s rôznymi podmienkami získania a splácania hypotéky. Aktuálne porovnanie hypoték umožňuje interaktívne zoradenie jednotlivých hypotekárnych úverov podľa zvoleného stĺpca tabuľky – výšky úrokovej sadzby, dĺžky fixácie úrokov, poplatkov za poskytnutie úveru, miery preplatenia alebo výšky hypotéky vzhľadom na hodnotu hypotéky.

Hypotekárna kalkulačka

Podmienky poskytovania hypotéky sú veľmi individuálne a závisia aj od požadovanej výšky úveru, doby splácania či dĺžke fixácie úrokových sadzieb. Presnejšie porovnanie hypoték preto získate zadaním týchto parametrov do hypotekárnej kalkulačky. Následne si v podrobnostiach môžete zistiť ďalšie informácie o poskytovaní danej hypotéky.

Pri porovnaní jednotlivých hypoték je dobré si vopred zistiť aj rôzne poplatky počas celej doby splácania hypotéky. Poplatky sa môžu účtovať ako % sumy mimoriadnej splátky, % sumy predčasne splatenej istiny úveru, alebo poplatok za zmenu zmluvných podmienok hypotéky. V podrobnejších informáciách môžete zistiť aj podmienky získania zvýhodneného úroku za doplnkové služby k hypotéke, za aktívne využívanie bankových služieb danej banky alebo ďalšie výhody k hypotéke, ktoré ušetria vstupné náklady – poplatky za znalecký posudok či vklad záložného práva na kataster nehnuteľností.

Hypotéka už od 0.99%

1.Vyplníte údaje
2.My oslovíme banky
3.Vy získate najlepšiu ponuku a balík služieb ZDARMA
S Finvia hypošpecialstom získavate zdarma S Finvia hypotekárnym špecialistom získavate vo vybraných regiónoch ZDARMA:
  • Vybavenie katastra
  • Kompletnú prípravu zmlúv
  • Pomoc pri zabezpečení právnika
  • Pomoc pri zabezpečení znaleckého posudku
  • Ďalšia pomoc vo vybraných regiónoch
Pošlite si pripomienku
na e-mail,
ak teraz nemáte čas.
161.72mil €
vybavených úverov
24.8 %
priemerná úspora

Vyplňte formulár a získajte aktuálny prehľad o najvýhodnejších hypotékach a približnej výške splátok.

* Povinné polia

Hypotéka pre mladých
Vaše údaje sú chránené a spracované v zmysle §19 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Refinancovanie hypotéky
Hypotéka pre mladých
od - € /mes.
úrok od - %
od - € /mes.
úrok od - %
od - € /mes.
úrok od - %
od - € /mes.
úrok od - %
od - € /mes.
úrok od - %
od - € /mes.
úrok od - %
od - € /mes.
úrok od - %
od - € /mes.
úrok od - %
od - € /mes.
úrok od - %
od - € /mes.
úrok od - %

Obráťte sa na nás a my vám bezplatne vybojujeme ešte lepšiu hypotéku v bankách.

Spýtajte sa nás na všetko, čo vás zaujíma.

Foto

Chcem sa poradiť s finvia expertom

Tel.: +421 907 937 820

Reprezentatívny príklad: Chcete hypotéku vo výške 60 000 € a mať istotu počas splácania? Banka vám požičia aj na poplatok za zaradenie do poistenia schopnosti splácať úver na prvých 5 rokov vo výške 1 800 €. Celková výška úveru je 61 800 €, s dobou splácania 25 rokov a úrokovou sadzbou fixovanou na 3 roky vo výške 1 19 % p. a.* Výška mesačnej anuitnej splátky s poistením úveru je 238 26 € počet mesačných splátok je 301 z toho prvá bude len splátka úrokov vo výške 61 29 € mesačný poplatok za poskytnutie úveru je 1 79 € mesačný poplatok za vedenie U konta je 8 EUR ročná percentuálna miera nákladov je 1 82 %. Celková čiastka ktorú musíte zaplatiť za úver vrátane U konta je 74 483 08 €. Informácie o úrokovej sadzbe: Úroková sadzba 1 19 % p.a. je platná 3 roky pri poskytnutí úveru do výšky maximálne 90 % z hodnoty poskytnutého zabezpečenia a zohľadňuje zľavy z titulu aktívneho používania osobného účtu a kreditnej karty v UniCredit Bank a uzavretia poistenia schopnosti splácať. Platí pre žiadosti o úvery na financovanie bývania vyššie než 35 000 EUR. Toto oznámenie slúži výlučne na informačné účely a nepredstavuje návrh na uzatvorenie zmluvy.

161.72mil €
vybavených úverov
24.8 %
priemerná úspora
161.72mil €
vybavených úverov
24.8 %
priemerná úspora